niedziela, 12 lutego 2012

Bądź mą walentynką..


Za kilka dni Walentynki – czas, gdy w swoim zabieganym życiu możemy się zatrzymać i  powiedzieć ukochanej osobie, jak bardzo ją cenimy.

Nie wiesz co podarować? Czytaj dalej, a dowiesz, jaki prezent uszczęśliwi Twoją Walentynkę!

Czy pamiętasz ręcznie malowane kartki, które otrzymywałeś w szkole podstawowej? Często były nieudolnie wycięte i niestarannie namalowane, a cieszyły nas bardzo. To wyjątkowe prezenty i wielu z nas do tej pory je przechowuje. Pomyśl, jak ucieszyłaby się Twoja Druga Połówka, otrzymawszy właśnie piękną, ręcznie robioną Walentynkę? Nasi Artyści przygotowali wyjątkowe, niebanalne wzory, które wyrażą to, co czujesz. Możesz wybierać wśród humorystycznych i przepięknie zdobionych, malowanych, stworzonych metodą scrapbooking czy wyszywanych kartek. Pamiętaj, że najbardziej cieszymy się z rzeczy drobnych, lecz oryginalnych.
 


Kartka może być prezentem samym w sobie lub dodatkiem do wyjątkowego walentynkowego podarunku. Wielbiciele klasyki znajdą w Artillo stylowe srebrne zawieszki czy iskrzącą wręcz pięknem biżuterię z kryształków Swarovskiego. Inni z pewnością zachwycą się kompletami z sutaszu czy olśniewającymi bransoletkami. Artyści przygotowali również pomysłowe broszki – oto idealne przykłady, jak popularny motyw serca uczynić wyjątkowym.
Jeśli oboje jesteście domatorami, podaruj swojej partnerce oryginalne zawieszki – są starannie wykonane i przepięknie ozdobią Wasz dom, przypominając o szczęśliwych chwilach spędzonych razem. Znajdziesz u nas zawieszki-maskotki, jak również lniane i materiałowe motywy, mogące stanowić wspaniałą dekorację drzwi i ścian czy służyć jako ramka na zdjęcie ślubne.
 


Nie chcesz obchodzić Święta Zakochanych zbyt zobowiązująco? Podaruj ukochanej walentynkową czapkę lub rękawiczki -  każda kobieta będzie wyglądać uroczo w tego rodzaju dodatkach i poczuje się znów jak zakochana nastolatka. Dobrym pomysłem są również breloki – sercowy słonik na szczęście czy bogato zdobione serce co dzień przypominać jej będą o Waszej miłości.

Twoja Walentynka nic nie wie o Twoim uczuciu? Możesz wyznać je w subtelny sposób, podarowując ręcznie malowane, gliniane serce – czy Ty odmówiłbyś komuś, kto przychodzi do Ciebie dosłownie z sercem na dłoni?


Spiesz się! Zostało niewiele czasu, by przygotować wyjątkowy prezent!
Jaki walentynkowy prezent utkwił Ci najbardziej w pamięci? Która rzecz ucieszyłaby Ciebie najbardziej?

1 komentarz:

  1. Ja ucieszyłabym się z ręcznie robionej kartki i glinianego serca - są bardzo romantyczne.

    OdpowiedzUsuń