niedziela, 4 marca 2012

Dzień Kobiet - zaskocz ją czymś nowym!

 
W Dzień Kobiet możemy docenić najważniejsze kobiety w naszym życiu – żony, matki czy córki. Tradycyjnie obdarowuje się je wiązankami róż. A gdyby zerwać z monotonią i podarować oryginalną ozdobę z motywem kwiatowym?

 

Wspaniałym wyjściem będzie wyjątkowa broszka inspirowana kwiatami. Artyści Artillo stworzyli ozdoby wyglądające jak prawdziwe kwiaty. Wpięte w sweter czy szal dodadzą klasy i oryginalności każdej kobiecie. Ekstrawaganckie panie szukające mocnych efektów znajdą ozdoby wykonane z najróżniejszych materiałów. Zastanów się, co najbardziej ucieszyłoby Twoją Mamę – miękki filcowy mak czy nowoczesna, skórzana róża? Znasz jej styl i na pewno dobierzesz coś odpowiedniego do jej osobowości.


Zawieszki i kolczyki z motywem kwiatowym są wspaniałym, wiosennym dodatkiem. Ocieplą wietrzny dzień błyskiem wisiora w stylu retro czy delikatnością malowanego szkła. Wiemy, że przy tak wielkim wyborze trudno się zdecydować. Podpowiemy, że komplet kwiatowy z szutaszu zadowoli gusta nawet najbardziej wymagającej kobiety. Czy taką jest Twoja żona?

 
Wspaniałym prezentem okaże się też kuta ręcznie róża – to bardzo pożądany prezent, gdyż wykonanie go wymaga niezwykłej precyzji, talentu i czasu. Każda pani doceni tak wysublimowany i piękny wyrób.

 

Jeśli preferujesz praktyczne podarunki, przejrzyj naszą ofertę filcowych torebek z motywem kwiatu. Filc jest przebojem tego roku i o takiej torebce marzy niejedna kobieta. Romantyczne notesy i wspaniale udekorowane kartki ucieszą wszystkich, niezależnie od wieku.
 
Bardzo oryginalnym  i wzruszającym prezentem będzie portret naszej ukochanej żony, matki czy babci. To podarunek życia, który każda pani będzie przechowywać przez lata, za każdym razem wspominając osobę, która spełniła jej skryte pragnienie posiadania portretu. Przygotuj się na silne emocje i łzy wzruszenia. Czyż nie warto zobaczyć je w oczach ważnej dla nas osoby?


Podarowując wyjątkowy prezent kochanej kobiecie nie wspominajmy, że to święto o tradycji socjalistycznej i nie powinno się go obchodzić, co niestety bardzo często czynią panowie. Po prostu spójrzmy w oczy ważnej dla nas osobie i złóżmy życzenia prosto z naszego serca. Bo to właśnie jest w tym dniu najważniejsze.

2 komentarze:

  1. Mimo tego ,że święto jakim jest Dzień Kobiet często kojarzy się z zamierzchłą epoką każda kobieta czuje się tego dnia wyjątkowo.Można goździki zamienić na róże :)

    OdpowiedzUsuń
  2. piekne prezenty ale roza mnie urzekla

    OdpowiedzUsuń